Menu

Praegune ja tulevane koeraomanik!

Kui oled otsustanud võtta endale koera või on sul koer olemas, võib tekkida hulgaliselt küsimusi ning probleeme. Ka siis kui sul on juba mitmes koer ning arvad ennast teadvat kõike koerapidamisest, ära unusta et iga koer on isiksus kes omab sünnipärast iseloomu.
Koerakasvatus on teadus, mis areneb ning mille uuemate suundadega peaks kursis olema iga koeraomanik. Et sa ei jääks oma küsimuste ja probleemidega üksi, on sul võimalus ühineda meie klubiga, nimega KOERTEKLUBI AKTIIV. Klubi liikmeteks on oodatud kõiki, kes tunnevad huvi meie klubi tegemiste vastu, kes tahavad osaleda klubi töös ja kaasa aidata koerte koolitamise populariseerimisel ja koerte kasvatus-pidamiskultuuri tõstmisele Saaremaal; kõiki koertega tegelevaid (näitused, võistlused, eksamid) inimesi, samuti neid, kellele koer lihtsalt sõbraks ja pereliikmeks ning kes soovivad oma liikmelisusega meie klubi toetada.


Miks on kasulik olla koerteklubi liige?

Klubiline vorm võimaldab sul ammutada teadmisi läbi koolitatud inimeste, tekib sõpruskond, kelle huviks on pakkuda erinevate tegevuste kaudu koertele mitmekesist ning huvitavat elu- seda kõike saab läbi infovahetuse ning läbi professionaalse nõuande. Iga koer on õnnelik, kui omanik temaga tegeleb, ainult jalutamine ei ole koera jaoks piisav tegevus. Klubi eesmärgiks on pakkuda kutsikast kuni koera vanaduspõlveni aktiivset tegevust. Kui koeraomanik teadlikult arendab oma koeras suhtlemist nii teiste koertega kui ka inimestega, saab vältida kasvatusvigu ning probleeme.
Klubis saavad kokku erinevad tõukoerad, kodukoerad, kes tahavad õppida.
Klubi korraldab loenguid, võistlusi, näitusi, koolitusi, laagreid ja muid kokkusaamisi, kuhu saad kaasata nii koera, kui tervet oma peret.
Klubi üritustest osavõtt on vabatahtlik. 
Klubisse sisseastumismaks on ühekordne tasu, 5€. See tasu on inimese pealt, olenemata koerte või pereliikmete arvust. Aastamaks on 15€ ja selle peab tasuma kolme kuu jooksul pärast klubiliikmeks astumist. Kui sa liitud klubiga peale 1.juulit, tuleb sul tasuda pool aastamaksust ehk 7.5€. Aastamaks on kalendripõhine ja tuleb kõigil, sõltumata liitumise kuupäevast tasuda 28.veebruariks. 
Klubi liikmetele laienevad soodustused üritustel.
Klubi arvele on alati teretulnud annetused ning sponsorlus.
Klubi tegevusega seotud kulusid ei kaeta ainult liikmemaksudest vaid ka näituste, võistluste korraldusest saadud tuludest ning sümboolika müügist.
Klubi aastamaksul kehtib 50% soodustus pensionäridele, õpilastele ja iga teisele jne. pereliikmele.
Klubi kaudu on võimalus teada saada erinevatest koolitustest (kuulekuse-, pääste-,jälje-,näituse-,kaitsetreeningud ja agility)
Klubi liikmed saavad tasuta kasutada videomaterjale erinevatel lektoritelt ja kirjandust.

Äkki arvad nüüd, et soovid klubiliikmeks astuda?


Avalduse saad saata täita ja saata siit

Panga rekvisiidid: Koerteklubi Aktiiv, Swedbank a/a EE242200221026222308


Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse sõna liikmemaks ja liikmeks astuja nimi.

Sisene või Liitu