Menu

« »

Agility Sügiskarika I etapp

22. septembril toimus Aktiivi Agility Sügiskarikas 2012 I etapp, kohtunik Greta Rüütel.

Edasijõudnute klassi võitja Jenny, pilt Ingmar Pill

Võistlusprotokoll PDF ikoon pildid Ingmar Pill´ilt

Agility sügiskarika sari koosneb kolmest mitteametlikust võistlusest, mis toimuvad septembris, oktoobris, novembris. Võistlema ootame kõiki agilityga tegelevaid koerajuhte ja koeri. Aktiivi karikale saavad pretendeerida ainult Aktiivi klubi liikmed. Võistlusklasse on kaks: algajad ja edasijõudnud.

 


 


 

Algajate klassi ootame osalema kõiki koeri, kes on vähemalt 6.kuud vanad ja kes ei ole osalenud ametlikel agility võistlustel. Radadel ei kasutata kiike, slaalomit, rõngast ja müüri. Raja pikkuseks on kuni 12 takistust. Mini klassis on takistuste kõrguseks kuni 15 cm, midi klassis kuni 25 ja maxi klassi kuni 35 cm. Edasijõudnute klassis ootame osalema kõiki koeri, kes on üle 18.kuu vanad ning valmis ametlikel agilityvõistlustel osalema või juba võistlevad. Rajal on lubatud kõik takistused ja rada võib olla kuni A2 raskusastmega.

Igal karikavõistluse etapil on mõlemas võistlusklassis kaks rada: agilityrada ja hüpperada. Iga etappi auhinnatakse eraldi kahe raja tulemuste kokkuvõttes ühes suurusklassis. Karikas antakse välja kolme etapi tulemuste põhjal võitnud koerale.

Registreerimine Aktiivi Agility sügskarika I etapile kuni 20.09-ni See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (kirjutada koera nimi, koerajuhi nimi, võistlusklass, koera suurusklass, kas osalete agility rajal, hüpperaja, või mõlemal. Maksmine võistluspäeval kohapeal, Saaremaa klubide liikmed üks rada 3,-, teistele 5,-.