background
logotype
 LJUDMILA ROI- klubi atesteeritud treener
  • Üldine kuulekuskoolitus
  • Kuulekuskoolitus- algajad, edasijõudnud
  • Jäljetreeningud
  • Individuaaltreeningud
  • Probleemsed koerad

      Kontakttelefon: 5285976

      E-mail:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

      Loe edasi: Ljudmila Roi

Igakuised täiendõppused Neeme Piirivalvekoerte Koolis 
9-10 aprill 2005 Koolitajate baaskusrus Tartus, korraldaja Eesti koeraspordiliit ja EKL KKK- koolitusel räägiti koera anatoomia ja füsioloogia tundmise vajadusest, koerte söötmisest ja pidamisest, koerte haigustest, profülaktikast ja esmaabist, treeneritöö alustest, kommunikatsiooni ja suhtlemispsühholoogiast, pedagoogika alustest, koerte pärilikust käitumisest, koerte koolitamise alustest, viidi läbi koerte praktiline treening ja anti ülevaade erinevatest koolitusladest ja eeskirjadest. Programm oli tihe ja sisukas, lektoriteks oma ala asjatundjad loomaarst Kadri Kääramees EPMÜ loomakliinikust, psühholoog Helgi Toomsalu, koertetreener Vilve Roosioks. 
28-30 oktoober 2005 Wahlströmi seminar. Maailmas ei ole palju samal tasemel koolitajaid ja kindlasti on maailmas üksainus Pierre Wahlström- erakordne koolitaja- avatud ja dünaamiline, suurepärane lektor, inimesena eriliselt sõbralik, südamlik ja positiivne! Mõned faktid:
Pierre on lennuväe ohvitser, sõjaväe teenistuskoerte instruktor, pommikoerte instruktor, 
IPO/VPG varrukamees, IPO/VPG kohtunik, iseloomutesti kohtunik, 
Rootsi Saksa Lambakoerte Ühingu juhatuse liige, saksa lambakoerte kasvataja, 
kenneli Imzedrift omanik, 2006 MM 2.koht

2019  koerteklubiaktiiv.eu   globbers joomla templates