Menu

« »

KK võistlus Kuressaares

Toimumisaeg: 27.04.2019

Toimumiskont: Koerteklubi Aktiiv koolitusplats, Marientali 4 Kuressaare Saare maakond

Võistlusklassid: KK1; KK2; KK3

KK eeskirjad: http://kennelliit.ee/wp-content/uploads/2016/03/Kuulekuskoolituse-eeskiri-01.06.2015.pdf

Ajakava: avaldatakse peale registreerimise lõppu

Kohtunik: Mari Oblikas

Osalustasud: koerteklubi Aktiiv ja Saarlaste Agilityklubi liikmetele 20 eurot/koer, teistele 25 eurot/koer

Registreerimise lõpptähtaeg: 20.04.2019 (kell 00:00)

Peakorraldaja: Kai Saar, tel., tel.56985022

Pangarekvisiidid: MTÜ Koerteklubi Aktiiv, pangakonto nr EE242200221026222308 (Swedbank). Maksekorralduse selgitusse märkida osaleva koerajuhi ja koera nimi ning lühend „KK võistlus”.

Osalevad koerad peavad olema Eestis kehtivate määruste kohaselt vaktsineeritud ja märgistatud, kaasas koera võistlusraamat, veterinaarpass, kaela- ja jalutusrihm. Esimest korda võistlustel osalevatele koertele väljastatakse võistlusraamat kohapeal.

Osaleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja vormikohane registreerumisleht esitatud registreerimisaja jooksul koerteklubi Aktiiv e-aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Samale aadressile palume teavitada korraldajat ka esmakordselt ametlikul võistlusel osaleva koerale võistlusraamatu väljastamise vajadusest ja osaleva emase innaajast.  Koerajuht peab koera innaajast korraldajale teada andma esimesel võimalusel, kuid kindlasti enne võistluse esimese soorituse algust. Indleva emase koeraga osaleja teeb võistlussoorituse stardijärjekorras viimasena.

Info: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Auhindadega toetab Josera.

Sisene või Liitu