Menu

« »

Parim Söber 2018 auhinna- ja tänuõhtu Mosaiigis

Koerteklubi Aktiiv võistlussarja „Parim Söber 2018“ AUHINNA- JA TÄNUÕHTU toimub kolmapäeval, 14.novembril 2018 algusega kell 18:00 kohviku Mosaiik II korruse privaatruumis, Tallinna 1 Kuressaare, http://mosaiikcafe.ee/

Osalemistasu ´a 10 eurot. Summa sisaldab praadi ja väikest suupistet, ülejäänud lisa saab igaüks ise osta letist või tellida a la carte menüüst.

Veedame tavapärase kolmapäevase trenniõhtu seekord ilma koerteta KK/SK ÜHISTRENNINA ÜMARLAUA ÜMBER. Räägime loomadest, loomainimetest, koeraspordist, teeme kokkuvõtted võistlussarja „Parim Söber 2018“ tulemustest, autasustame mõlema võistlusala üldvõitjaid ja klasside võitjaid, täname kõiki osalejaid ja abilisi.

Palume osavõtust teada anda ja osalemistasu maksta sularahas või ülekandega hiljemalt 9.novembri õhtuks Marika Samlikule (sõnumiga või helistades tel 5248352 või kirjutades e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või Kersti Pingile (sõnumiga või helistades tel 5111708 või kirjutades e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Ülekande saab teha Marika Samliku pangakontole EE772200221010102379, märksõna „Parim Söber“.

Võistlejad, kaasaelajad, abilised, kohtunikud, trennilised - tulge laua ümber! Kõik on oodatud!

Parim Söber korraldustoimkond

mosaiik

Sisene või Liitu