Menu

« »

HEAD KUULEKUSKOOLITUSE HARRASTAJAD!

Koerteklubi Aktiiv võistlussarja Parim Söber 2018 KUULEKUSKOOLITUSE (KK) 2.etapp toimub laupäeval, 06.10.2018 algusega kell 16:00 koerteklubi Aktiiv koolitusplatsil, Marientali 4 Kuressaares. Kohtunik on GRETA RÜÜTEL.

Võistlusklassid: KK0, KK1, KK2 ja KK3. Võistlus on mitteametlik.

Osalemiseks palume saata andmed (koera nimi, koerajuhi nimi, võistlusklass) e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine: avatud kuni 02.10.2018 (kaasa arvatud).

Osalemistasu: Saaremaa koerteklubide liikmetele 5 eurot/koer, mitteliikmetele 7 eurot/koer. Tasumine sularahas kohapeal.

Võistlusest on oodatud osa võtma kõik koerad, olenemata vanusest, tõust või tõutusest. KK0 klassi võistlusest võivad osa võtta koerad, kellel ei ole varem ametlikku tulemust SK-s, KK-s, BH-s, PJK-s või IPO B-osas. Osalevad koerad peavad olema märgistatud vastavalt Eestis kehtivale reeglistikule ja olema vaktsineeritud vastavalt koertele esitatavatele vaktsineerimisnõuetele.

Täpsem info: Marika Samlik, tel 5248352, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Kersti Pink, tel 5111708, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võistlussarja statuut, KK0 juhend ja KK eeskiri on leitavad koerteklubi klubi Aktiiv kodulehelt (dokumentide all),  http://www.koerteklubiaktiiv.eu/dokument

Olete oodatud võistlema, kaasa elama ja osalema korraldustoimkonnas!

Parima Söbra korraldustoimkond

Sisene või Liitu