Menu

« »

HEAD KUULEKUSKOOLITUSE HARRASTAJAD!

Kutsume teid kõiki sõnakuulelikkuse ja kuulekuskoolituse mitteametlikule võistlussarjale PARIM SÖBER, mille raames on 2018. aastal plaanis korraldada kaks SK etappi ja kaks KK etappi. Üks SK etapp on juba toimunud (10.03.), ees on veel ootamas kaks KK etappi ja üks SK etapp.

Pärast seda, kui mõlemal võistlusalal on toimunud käesoleva aasta kõik etapid, teeme kogu sarja kokkuvõtted ja autasustame mõlema ala  üldvõitjaid ning ka võistlusklasside võitjaid. Auhindadega kaasnevad mitteametlikud tiitlid „Parim Söber Sõnakuulelikkuses 2018“ ja „Parim Söber Kuulekuskoolituses 2018“.

Anname teada, et Parima Söbra KUULEKUSKOOLITUSE (KK) esimene etapp toimub reedel, 20.07.2018 algusega kell 18:00 koerteklubi Aktiiv koolitusplatsil, Marientali 4 Kuressaares. Kohtunik on TÕNIS LAND.

Võistlusklassid: KK0, KK1, KK2 ja KK3

Osalemiseks palume saata andmed (koera nimi, koerajuhi nimi, võistlusklass) e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine: avatud kuni 16.07.2018 (kaasa arvatud).

Osalemistasu: Saaremaa koerteklubide liikmetele 5 eurot/koer, mitteliikmetele 7 eurot/koer. Tasumine sularahas kohapeal.

Võistlusest on oodatud osa võtma kõik koerad, olenemata vanusest, tõust või tõutusest. KK0 klassi võistlusest võivad osa võtta koerad, kellel ei ole varem ametlikku tulemust SK-s, KK-s, BH-s, PJK-s või IPO B-osas. Osalevad koerad peavad olema märgistatud vastavalt Eestis kehtivale reeglistikule ja olema vaktsineeritud vastavalt koertele esitatavatele vaktsineerimisnõuetele.

Täpsem info: Marika Samlik, tel 5248352, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Kersti Pink, tel 5111708, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võistlussarja statuut, KK0 juhend ja KK eeskiri on leitavad koerteklubi klubi Aktiiv kodulehelt (dokumentide all),  http://www.koerteklubiaktiiv.eu/dokument

Olete oodatud osalema!

Parima Söbra korraldustoimkond

190417KK

Sisene või Liitu