Menu

« »

Parim Söber KK II etapp

Kutsume teid kõiki 2017. aastal alanud sõnakuulelikkuse ja kuulekuskoolituse mitteametlikule võistlussarjale PARIM SÖBER. Seni on toimunud kaks SK etappi (25.veebruaril ja 21.juunil) ning üks KK etapp (19.aprillil). Ees on ootamas veel kaks KK etappi ja üks SK etapp.

Anname teada, et Parima Söbra KUULEKUSKOOLITUSE (KK) teine etapp toimub pühapäeval, 8.oktoobril 2017 (lõikuspühal) algusega kell 12:00 koerteklubi Aktiiv koolitusplatsil, Marientali 4. Kohtunik on seekord KERSTI PINK. KK viimasel etapil on lubanud kohtunikuks tulla Silvar Rattas.

Võistlusklassid: KK0, KK1, KK2 ja KK3

Osalemiseks palume saata andmed (koera nimi, koerajuhi nimi, võistlusklass) e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine: avatud kuni 04.10.2017 (kaasa arvatud).

Osalemistasu: Saaremaa koerteklubide liikmetele 5 eurot/koer, mitteliikmetele 7 eurot/koer. Tasumine sularahas kohapeal.

Võistlusest on oodatud osa võtma kõik koerad, olenemata vanusest, tõust või tõutusest. KK0 klassi võistlusest võivad osa võtta koerad, kellel ei ole varem ametlikku tulemust SK-s, KK-s, BH-s või IPO B-osas. Osalevad koerad peavad olema märgistatud vastavalt Eestis kehtivale reeglistikule ja olema vaktsineeritud vastavalt koertele esitatavatele vaktsineerimisnõuetele.

Täpsem info: Marika Samlik, tel 5248352, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Kersti Pink, tel 5111708, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võistlussarja statuut koos lisadega ja KK eeskiri on leitavad klubi Aktiiv kodulehelt kodulehelt.

Olete oodatud osalema!

Parima Söbra korraldustoimkond

Võistlussarja statuut koos lisadega (täiendatud KK0 klassi lisamisega) siin 
KK eeskirjad siin 
Võistlussarja Parim Söber KK0 juhend  

Sisene või Liitu