Menu

« »

Parim Söber

HEAD KOERASPORDI HARRASTAJAD!.

Parima Söbra KUULEKUSKOOLITUSE (KK) esimene etapp toimub kolmapäeval, 19.aprillil 2017 algusega kell 18:00 koerteklubi Aktiiv koolitusplatsil (koht võib muutuda, sõltub eelkõige ilmastikust, anname täpsemalt teada esimesel võimalusel). Kohtunik on TÕNIS LAND.

Võistlusklassid: KK0, KK1, KK2 ja KK3

Osalemiseks palume saata andmed (koera nimi, koerajuhi nimi, võistlusklass) e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimine: avatud kuni 17.04.2017 (kaasa arvatud).

Osalemistasu: Saaremaa koerteklubide liikmetele 5 eurot/koer, mitteliikmetele 7 eurot/koer. Tasumine sularahas kohapeal.

Võistlusest on oodatud osa võtma kõik koerad, olenemata vanusest, tõust või tõutusest. KK0 klassi võistlusest võivad osa võtta koerad, kellel ei ole varem ametlikku tulemust SK-s, KK-s, BH-s või IPO B-osas. Osalevad koerad peavad olema märgistatud vastavalt Eestis kehtivale reeglistikule ja olema vaktsineeritud vastavalt koertele esitatavatele vaktsineerimisnõuetele.

Täpsem info: Marika Samlik, tel 5248352, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Kersti Pink, tel 5111708, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võistlussarja statuut koos lisadega (täiendatud KK0 klassi lisamisega) siin 
KK eeskirjad siin 
Võistlussarja Parim Söber KK0 juhend  

PS: 23.aprillil toimub Aktiivi KK ametlik võistlus ja Minikarika etapp. Kasutame sellele eelnevat kolmapäeva, mis on meil paljudele välja kujunenud SK ja KK trennide päevaks, ühistrennina enne võistlust, kus saab võistlussituatsiooni harjutada, koera maiuse või mänguasjaga motiveerida ning mis on samas Parima Söbra KK 1.etapp.

Olete oodatud osalema!

 

Parima Söbra korraldustoimkond

 

Sisene või Liitu